VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Klement Balili

Jepet pretenca për Klement Balilin: 12 vite burg

By | April 8, 2019

Si u arrestua Klement Balili në vitin 2006, bashkë me tre policë

By | January 17, 2019

Dogjani: “Balili futi në punë 5 mijë veta, komandoi dhe drejtues policie”

By | January 17, 2019

Avokati i Balilit tregon detaje të reja: Ishte vetëdorëzim i plotë, hetimi është bërë vetëm nga Greqia

By | January 15, 2019

Vetëdorëzimi i Balilit, gazetarja: Janë pranuar të gjitha kërkesat e tij, nuk e quaj sukses…

By | January 15, 2019

“Unë jam Eskobari i madh”, Artan Hoxha tregon bisedën me Balilin: Ja çfarë më tha (video)

By | January 15, 2019

Flet nipi i Klement Balilit: U vetëdorëzua, unë negociova me drejtorin e policisë

By | January 15, 2019

Vetëdorëzohet Klement Balili, çfarë thotë avokati i tij

By | January 15, 2019

Lu: lufta antikanabis e mbyllur kur të kapen dhe organizatorët

By | September 14, 2018

Intervista – Edi Rama: Arrestimi i Ilir Metës dhe “Escobarit të Ballkanit”, deklaratat e forta për luftë

By | April 29, 2018

Artan Hoxha tregon prapaskenat: Kur mund të dorëzohet Klement Balili

By | April 7, 2018

Dokumenti: Kelment Balili fiton ndaj policisë, gjykata kundër urdhrit të Haki Çakos

By | February 9, 2018

FOTO – Berisha njofton “vdekjen” e vettingut dhe tregon: Ja kush e vranë

By | December 18, 2017

Vasili: Toka e Balilit me firmën e Edi Ramës…

By | December 14, 2017

Sekuestrohet resorti i famshëm i Klement Balilit

By | November 23, 2017

Dritan Zagani: ‘Habilajt – lidhja e Tahirit me Klement Balilin’

By | October 19, 2017

Artan Hoxha: Buxheti i “krimit” më i madh se i Ministrisë së Brendshme. Pse heshtin për Klement Balilin?

By | September 23, 2017

BIRN – investigimi: Si e përvetësoi ish-kampin e Sarandës Klement Balili

By | May 6, 2017

Gjykatësi i Vlorës, i përfshirë në hetimet për bizneset e familjes “Balili”

By | March 22, 2017

PS-LSI: ‘Ministri jot kundër ministrit tim’, plas sherri për pronën e Balilit

By | March 22, 2017

Artan Hoxha lëshon bombën: Rama në hotelin e Balilit, i filmuar nga kamerat

By | March 13, 2017

Thyhen xhamat e zyrës së Partisë Socialiste në Bashkinë e drejtuar nga nipi i Klement Balilit

By | March 12, 2017

“Këta janë tre ministrat që janë filmuar me dashnoret te hoteli i Balilit”

By | February 28, 2017