VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Duncan Norman

“Janë kërcënim i vërtetë, kriminelët vazhdojnë dhe nga burgjet drejtojnë bandat”, thirrja e ambasadorit britanik

By | November 15, 2019

Situata politike- Katër ambasadorë, takim me Bashën

By | November 12, 2019

Ambasadori britanik: Dënimi i Tahirit jo për akuzat më serioze ngre pyetje

By | September 20, 2019

Ambasadori britanik në Tiranë: Ndaloni “kapot” të drejtojnë bandat nga qelitë e burgut

By | July 26, 2019

Norman: Sot situatë e pazakontë, do vendosë Kushtetuesja!

By | June 30, 2019

Trafiku i drogës – Voltana Ademi akuzon ministrat e Ramës, zvkryeministrja ia mbath drejt Tiranës

By | April 6, 2018

Ambasadori britanik në Tiranë: Jemi të shqetësuar nga rreziku rus në Ballkan

By | March 17, 2018