VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agron Shehaj

Agron Tufa kërkon azil në Zvicër, reagon Agron Shehaj: Pasardhësit e komunistëve rikërcënojnë, gjithë populli duhet të jetë me shkrimtarin

By | December 5, 2019

Shehaj: Jemi duke verfikuar edhe 8 emra kryebashkiakësh. Si i marrim informacionet

By | September 18, 2019

Fotogaleri – Teatri mbushet plot, Mehdi Malkaj në skenë mbledh publikun. Agron Shehaj: Sot qytetarët e Tiranës sfiduan autokratin e çmendur

By | July 28, 2019

“Vendi ynë nuk mori asgjë nga Samiti i Poznanit ”- Agron Shehaj: Shqipëria dhe Koreja e Veriut të vetme pa asnjë investim të huaj

By | July 7, 2019

Ish-deputeti Shehaj publikon skemën ndërlidhëse të blerjes së votave në Dibër: Planifikuar dhe ekzekutuar nga Rama

By | June 18, 2019

Shehaj: “Kompania që do të ndërtojë Unazën e Madhe në Tiranë u krijua tre muaj para tenderit”

By | November 27, 2018

Kush është kompania off-shore, pa asnjë punonjës dhe që do ndërtojë Unazën e Madhe

By | November 26, 2018

Turqit heqin dorë nga aeroporti i Vlorës. Air Albania nuk ekziston më

By | November 24, 2018

Video – Nga vrasja e Azem Hajdarit tek banda e Zani Çaushit, kush është Fatmir Metaj pjesë e IKMT

By | September 19, 2018

Rrëfimi i deputetit të PD: Më thanë u bëre politikan shqiptar, si ma mbyllën llogarinë bankare në Angli

By | September 15, 2017