VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Astrit Patozi

Si do të veproje me Salianjin pas asaj që ndodhi? Ja si përgjigjet Astrit Patozi (video)

By | February 24, 2018

Kadare letër Enverit – Kaloçi: Po ta kisha, do ta botoja!

By | August 8, 2017

Jozefina Topalli bojkot të dyfishtë: Bojkoton edhe Astrit Patozin dhe Besnik Mustafajin

By | July 22, 2017

Astrit Patozi luan bixhoz në Kazino – Nga Elida Buçpapaj

By | July 21, 2017

Besnik Mustafaj: Nuk jam unë në Kazino me Astrit Patozin

By | July 19, 2017

Gara për kreun, në mbrëmje mblidhet kryesia e PD

By | July 3, 2017

Pas Patozit, edhe Bregu kundër shkarkimit të Bashës: të jemi të bashkuar për interesin tonë kryesor

By | May 30, 2017

Pas thirrjes për shkarkimin e Bashës, këta 6 deputetë mblidhen në një restorant në Tiranë (Foto)

By | May 29, 2017

Po kujt po ia hedh kështu ky Astrit Patozi – po le të bëjë demagogji tek shtëpia e vet jo popullit

By | February 20, 2017

Shpërthen deputetja e PD-së: Krimbat brenda nesh janë më të rrezikshëm se PS-LSI

By | October 28, 2016

Debati i plotë / Kush ishte kundër dhe pro ambasadorëve – Topalli, Imami, Selami ja çfarë ndodhi dje në Grupin e PD

By | May 10, 2016

PD një deklaratë qetësuese: Shullazi lirohet së shpejti

By | April 18, 2016

Patozi për Olldashin: Ka njerëz që presin ende t’i udhëheqësh

By | November 20, 2015

LETËR ASTRIT PATOZIT DHE KALLAMKUSURIT – Nga DRITAN HILA

By | June 16, 2015

PATOZI JEP ALARMIN – META PO I TERRORIZON ZGJEDHJET

By | June 14, 2015