VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sokol Olldashi

Gjashtë vite pa Sokol Olldashin, miku i tij nxjerr videon e rrallë

By | November 20, 2019

POEZIA REALISTE LIRIKO-DRAMATIKE DHE MODERNE E SOKOL OLL D A S H I T – Nga Mexhit Prençi

By | November 19, 2019

FOTOLAJM – Djali i Sokol Olldashit në protestën e opozitës

By | April 13, 2019

Glauk Olldashi: Ja pse dua ta vazhdoj vizionin politik të babait tim (intervista)

By | March 8, 2019

“Do të thërras siç di unë”, tezja e Sokol Olldashit nxjerr videon me fotot e veçanta (video)

By | December 17, 2018

Më 17 dhjetor 1972 lindi Sokol Olldashi, gazetar, politikan i shquar shqiptar

By | December 17, 2018

Vëllai i Olldashit me akuza të forta: Jeni përgjegjës të katastrofës që demokratët s’ua kishin borxh

By | November 20, 2018

Berisha: Ja pse unë dhe Olldashi nuk vendosëm taksë në Rrugën e Kombit!

By | March 29, 2018

Sot do festonte ditëlindjen, fjalët prekëse të vëllait kushtuar Sokol Olldashit

By | December 17, 2017

Intervista e plotë – Gazetari i BBC-së rrëfen bisedën e fundit me Olldashin: Ç’më thanë dëshmitarët për aksidentin

By | November 21, 2017

Më 20 nëntor 2013 u nda nga jeta Sokol Olldashi, politikan shqiptar

By | November 20, 2017

“Sikur u rrëfyem” – Miku i Olldashit kujton takimin një ditë para aksidentit tragjik

By | November 19, 2017

Fotografi që fiksoi momentin e fundit të Azemit: Olldashi më tha…

By | September 16, 2017

Partia Demokratike, histori humbjesh dhe fitoresh – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 24, 2017

Rama jep për herë të parë mendimin e tij për Sokol Olldashin

By | June 18, 2017

Intervista – Vëllai i Sokol Olldashit: “Pengu” im natën e aksidentit ku u shua Koli

By | November 20, 2016

ORËT KANË MBETUR QYSH DITËN QË UNË VDIQA – Cikël poetik nga SOKOL OLLDASHI (17 dhjetor 1972 – 20 nëntor 2013)

By | November 19, 2016

Për idhullin tim “të vdekur” dhe të vdekurit e gjallë – Nga Majlinda Bregu

By | September 28, 2016

Shpërthen Bregu: PD më mirë me Berishën, zgjedhja e Bashës gabim, unë votova Olldashin

By | September 17, 2016

Kozeta Mamaqi kujton të birin Sokol Olldashin: Kam shumë pikëpyetje në këta 30 muaj

By | May 22, 2016

Pas akuzave të Ballës Genc Pollo fajëson Sokol Olldashin,reagon i vëllai i të ndjerit: Pollo nuk është burrë!…

By | January 8, 2016

Ditëlindja e Olldashit, lule në vendin ku rrinte ai në parlament

By | December 17, 2015

Bashkëshortja e Sokol Olldashit publikon foton e familjes

By | November 22, 2015