VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eduard Selami

Kuvendi i PD, Basha: Thirrje për bashkim

By | April 29, 2018

Vërsulet Selami: Berisha autokrat, Basha rrëmbyes i partisë, PD-ja njësoj me PS-në

By | April 25, 2018

Pasuritë marramendëse të zyrtarëve jashtë Shqipërisë, me emra

By | August 13, 2017

Deutsche Welle: Rizgjedhje e kontestuar e Luzim Bashës kryetar i PD

By | July 25, 2017

Basha: Vota dhe bashkimi i djeshëm është edhe një detyrë dhe kontratë e re (deklarata e plotë)

By | July 23, 2017

Selami: I urova Bashës fitoren, do të punoj që PD të bëhet shpresë për shqiptarët

By | July 23, 2017

Zëri i Amerikës: PD, Basha fiton me mbi 91 përqind. Reagimet

By | July 23, 2017

Selami voton, kritikon bojkotuesit: Demokracia është votim

By | July 22, 2017

Votimi për kreun e ri të PD-së, Komisioni jep njoftim të rëndësishëm

By | July 22, 2017

Zëri i Amerikës: Tubim i lëvizjes për bojkotin e garës Basha – Selami

By | July 22, 2017

PD zbardh debatin e Bashës dhe Selamit në Shkodër, ja çfarë ndodhi dje pa praninë e mediave

By | July 18, 2017

Mjaft me teatër Eduard Selami! – Nga Elida Buçpapaj

By | July 18, 2017

Selami hap zemrën: Nuk kam votuar Berishën në 1991

By | July 14, 2017

Lubonja: Kur kuptova se Berisha ishte “kokë e këmbë si Enver Hoxha”

By | July 14, 2017

PD hap garën për kryetarin e ri

By | June 29, 2017

Eduard Selami shpall kandidaturën për kryetar të PD-së

By | June 28, 2017

Eduard Selami distancohet nga Topalli dhe Imami: Mbështes listën e Bashës, t’i kushtohemi fushatës!

By | May 29, 2017

Lubonja: Dyshoj se Bregu dhe Selami punojnë për një palë tjetër

By | May 9, 2017

Eduard Selami: PD jashtë zgjedhjeve, gabim historik: Basha përdor zhargon populist!

By | May 2, 2017

“Si e morën peng Tritan Shehun dhe e poshtëruan në Lushnje. U fsheh për orë të tëra në një dollap. Kur Berisha u zgjodh president, rrahëm Olsi Ramën dhe festuam”

By | January 15, 2017

Shpërthen deputetja e PD-së: Krimbat brenda nesh janë më të rrezikshëm se PS-LSI

By | October 28, 2016

Eduard Selami: Sulmet kundër Donald Lu, riciklim i mbetjeve të diktaturës

By | October 13, 2016

Ja debati i plotë Selami-Bumçi në Komisionin e Jashtëm

By | September 22, 2016