VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: parajsë fiskale

Linda Rama, ishujt Kajman dhe një bankë e pazakontë në Tiranë

By | January 7, 2019

Kush është kompania off-shore, pa asnjë punonjës dhe që do ndërtojë Unazën e Madhe

By | November 26, 2018

Pagesat e PD për lobim në SHBA, Prokuroria nis hetimet

By | November 30, 2017

Çështja e “Dokumenteve të Panamasë” – Nga Henry Ridgwell

By | April 6, 2016