VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Flamur Noka

PD: “Heshtja e Prokurorisë nuk e shpëton Vangjush Dakon”

By | November 18, 2018

Flamur Noka: Me urdhër të Ramës, atentatori i Azem Hajdarit, “Qytetar Nderi” i Hasit (dokument)

By | June 14, 2018

Noka sulmon Ramën: Sëmuri dhe nënën e tij për t’u viktimizuar para shqiptarëve

By | April 14, 2018

Video – Flamur Noka i hedh miell në fytyrë Ramës, përjashtohet! Opozita hedh shishe, vezë e tjerë drejt Ramës

By | April 12, 2018

Masa për 23 të arrestuarit në Kukës, kush janë deputetët që u futën në sallën e gjyqit

By | April 4, 2018

Zbardhen sharjet pa mikrofon në Parlament, çfarë i tha Rama Berishës pas shpine

By | October 13, 2017

Video: Ish deputeti i PD-së sulmon Flamur Nokën: Halabak, rrihet për hir të shefit në Kuvend

By | February 19, 2017

Qëlloi Braçen, Noka përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi: Ia hodha rregulloren surratit

By | February 16, 2017

Berisha: Socialistët tmerrohen kur më shohin, frikësohen se kujt do t’i përmendet emri

By | February 16, 2017

Prokuroria i nis letërporosi Kosovës: A është arrestuar Flamur Noka?

By | January 14, 2017

Noka: “Tahiri e takoi më 12 Gusht Balilin në Ksamil”

By | August 14, 2016

Degjeneron seanca: Noka Ramës: E di që të pëlqen shkopi im, por nuk ta jap!

By | June 9, 2016

Shqipëria do të presë 1900 muxhahedinë më 2016

By | June 9, 2016

Prokuroria kërkon nga KQZ verifikimin e formularëve të Bushit e Nokës

By | June 4, 2016

PS: Të hetohet Flamur Noka

By | June 1, 2016

Alfred Peza ia rikthen Bashës: Më ngatërron me Bujar Nishanin: Përgjigju për Flamur Nokën!

By | May 27, 2016

Lulzim Basha replikon me Aflred Pezën : Në vitin 1991, Alfred Peza nxori koburen dhe qëlloi mbi mua

By | May 27, 2016

Alfred Peza i kërkon Lulzim Bashës të thyejë heshtjen e të shprehet për rastin e deputetit Flamur Noka!

By | May 27, 2016

Bamir Topi kërkon sqarimin e lidhjeve të Flamur Nokës me UDB-në dhe dyshimet përse Berisha hoqi nga ligji i dosjeve “agjentët e huaj”

By | May 26, 2016

Berisha mbron Nokën dhe nuk i kujtohet kur e ndryshoi ditëlindjen e vet

By | May 26, 2016

Ish- ministri i Brendshëm Flamur Noka pranon se pati ofertë për të qenë agjent i UDB-së (dokument)

By | May 25, 2016

Flamur Noka: Arben Frroku ka financuar fushatën e Sajmir Tahirit

By | November 19, 2015

Rama: lufta ndaj kanabisit ka prerë rubinetin e miliarda eurove – sipas tij ato shkonin diku

By | September 16, 2015