VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Habilajt

Ish-kryeministri denoncon zhdukjen e përgjimeve: Ja tri provat përvëluese që u hoqën nga dosja Tahiri

By | September 20, 2019

(Video) Intervista – Dritan Zagani: Tahiri ka marrë garanci për paprekshmëri, jam i gatshëm të bashkëpunoj me drejtësinë

By | May 5, 2018

Biseda e plotë e Berishës me Tahirin dhe fotogaleri

By | April 19, 2018

“Hiqeshin si gazetarë, si u zbuluan nga Habilajt agjentët e SHISH në prarcelat me kanabis”

By | January 10, 2018

Akuza: Ja pse nuk arrestohen 3 ish-zyrtarët që bashkëpunuan me ‘Habiljat’

By | December 4, 2017

Gjebrea: Nesër shkoj në Prokurori, akuzat ndaj meje dhe bashkëshortit shpifje

By | November 28, 2017

Video e Tahirit kur fliste për Habilajt: Unë mbaj përgjegjësi para ligjit nëse…

By | November 25, 2017

Tjetër dëshmi kundër Tahirit, ish-efektivi i antidrogës: Kërcënimet e Habilajve në emër të ministrit kur u bllokuam makinën

By | November 7, 2017

“Visho Ajazi u bë kurban për Habilajt!”

By | November 3, 2017

Pjesa e parë: Ish-agjenti i Antidrogës: Ja si u largua me dhunë nga postblloku i policisë “Audi A8” i Habilajve. Na kërcënuan, kërkuan që…

By | October 26, 2017

Vila luksoze e Habilajve

By | October 25, 2017

Fevziu paralajmëron ‘furtunë’: Po qarkullon një foto e një ministri me Habilajt dhe një kryebashkiak që…

By | October 23, 2017

“Droga nga Shqipëria në Siçili, flet polici në egzil “Në vendim tim edhe policia trafikon marihuana!”

By | October 23, 2017

Kush është oficerja misterioze e policisë që pritet ta fundosë Saimir Tahirin

By | October 21, 2017

Saimir Tahiri ia shiti kushërinjve Habilaj veturën më 2013 dhe e përdori rishtas më 2014!

By | October 19, 2017