VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Paloka

Hedhja e bojës kundër Ramës, ish-ministri i Jashtëm: Paloka zgjodhi metodë argëtuese

By | February 14, 2019

Tensionohet situata në Kuvend, Paloka godet Beqjen në foltore

By | November 17, 2016

Sherri në parlament, përjashtohen me 5 ditë, Paloka, Ristani, Braçe dhe Keta, shpëton Berisha

By | April 13, 2016