VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministri i Jashtëm

Ministri i Jashtëm zviceran: Nëse nuk i respektojmë rregullat, vendet e tjera mund të na futin në listat e zeza

By | July 31, 2020

VIDEO – Negociatat – “Ikën 30 vite, notuam kundër rrymës”, Ditmir Bushati : Na duhet një konsensus kombëtar

By | October 3, 2019

Hedhja e bojës kundër Ramës, ish-ministri i Jashtëm: Paloka zgjodhi metodë argëtuese

By | February 14, 2019

Franca, thirrje presidentit Trump të mos ndërhyjë në çështje të brendshme

By | December 9, 2018

Ministri i Jashtëm indian jep dorëheqje pas akuzave për sulme seksuale

By | October 17, 2018

Shqipëria kërkon një vend në Këshillin e Sigurimit të OKB-së

By | September 25, 2018

Zjarret në Athinë, Turqia e gatshme për të ndihmuar

By | July 24, 2018

Koloneli i Detit: Pse nuk flasin specialistët për kufirin detar me Greqinë?!

By | February 13, 2018

Serbia: Afatet po skadojnë, Kosova është dorëzuar për anëtarësimin në UNESCO

By | October 2, 2017

Bushati: Raportet me Greqinë në një moment përcaktues

By | September 22, 2017

Didier Burkhalter jep dorëheqje – largohet nga qeveria

By | June 14, 2017

Bushati: Ju të LSI-së do të përfundoni burgjeve

By | June 3, 2017

Kotzias kërcënon fqinjët e Greqisë – ja si i drejtohet Ramës

By | May 7, 2017

Daçiçi kërkon status diplomatik për punonjësit rusë të Serbisë

By | May 6, 2017

Intervista – Bushati: tensioni politik në Shqipëri, artificial

By | March 23, 2017

Bushati-Gruevskit: Shqiptarët s’janë punëtorë sezonalë në trojet e tyre

By | February 27, 2017

Ayrault: Rusia po kryen sulme kibernetike në zgjedhjet presidenciale franceze

By | February 19, 2017

Hoxhaj: Jam i bindur se Haradinaj do të lirohet

By | January 10, 2017

Intervista – Bushati: Rasti Haradinaj ka prekur palcën e Kosovës dhe minon dialogun me Serbinë

By | January 9, 2017

Arrestimi i Haradinajt, Tirana zyrtare reagon pas 12 orësh

By | January 5, 2017

Lavrov i propozoi largimin e 35 diplomatëve amerikanë, ja vendimi i Putinit

By | December 30, 2016

Daçiçi: Serbia nuk do të jetë kurrë shtet anti-rus

By | December 12, 2016

Fjalimi programatik i shokut Enver Hoxhaj për Kosovën dhe Shqipërinë

By | October 16, 2016

Hoxhaj: Nuk na duhet ndihma e Shqipërisë për dialogun me Serbinë

By | October 14, 2016