VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: supë

Si të humbisni 4 kilogramë me supën e lakrës – Receta me shije të lehtë

By | October 21, 2019

Mënyra e shëndetshme e gatimit të peshkut në tigan në 20 minuta

By | August 3, 2019

Këndi i humorit: Nastradini po ëndërronte për një tas me supë të nxehtë

By | May 21, 2018

Këndi i humorit: Njëri shkon në një restorant dhe urdhëron një supë, por, sapo arrin supa e urdhëruar, i vjen të shkojë në banjo

By | December 22, 2017

Këndi i humorit: Një djalë gjatë darkës e pyeti të atin: “Baba, a janë tartabiqet për t’u ngrënë?”

By | October 22, 2017

Këndi i humorit: Burrë e grua, ai 94 e ajo 93 vjeçe, zgjohen në mëngjesin e ditës së 70 vjetorit të martesës së tyre!

By | August 7, 2017

Si të gatuani supën që lufton gripin – ja dhe efektet e saj të menjëhershme

By | February 8, 2017