VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bashkëshorte

Lamtumirë Sadije Agolli

By | February 27, 2019

Këndi i humorit: Gjini i shqetësuar shkon tek mjeku dhe i tregon për gruan

By | November 14, 2018

Pasuria e deputetit Alfred Peza, i sekuestrohen aksionet e gruas në bankë

By | April 18, 2017

Dokument – Si survejohej nga Sigurimi i Shtetit Liri Lubonja

By | November 24, 2016