VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: restorant

Këndi i humorit: Një grua shkon te mjeku dhe i thotë

By | August 21, 2019

Mihal Kokëdhima shtrohet me urgjencë në spital sapo mësoi se i shembën restorantin

By | August 21, 2019

Këndi i humorit: Një çift i moshuar hyn në një restorant në Paris dhe burri urdhëron një biftek

By | July 25, 2019

Këndi i humorit: Në restorant, një zonjë e thërret kamerierin dhe i thotë atij

By | July 10, 2019

Këndi i humorit: Në një restorant, prej një çerek ore një klient përpiqet të kapë me pirun një kokërr ulliri

By | May 31, 2019

Ish-presidenti Bush viziton restorantin e shqiptarit në Teksas

By | December 3, 2017

Bashkim Xhani: Për 2 korrikun flitet më shumë në Gjermani se në Shqipëri

By | July 2, 2015