VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: klient

Këndi i humorit: Berberi po ia mësonte profesionin djalit të tij

By | September 10, 2019

Këndi i humorit: Në një restorant, prej një çerek ore një klient përpiqet të kapë me pirun një kokërr ulliri

By | May 31, 2019

Këndi i humorit: Një burrë kthehet në 8 të mëngjesit në shtëpi

By | March 8, 2019

Këndi i humorit: Një vjedhës vodhi një bankë, i mori të gjitha paratë dhe u bë gati të ikë

By | October 5, 2018