VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dyshime

Këndi i humorit: Burri dhe gruaja do të dalin për darkë

By | April 28, 2019

HOROSKOPI E ENJTE 6 DHJETOR 2018

By | December 6, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 26 JANAR 2018

By | January 26, 2018

Puigdemont lirohet nga arresti, por duhet të mbetet në Belgjikë

By | November 6, 2017

HOROSKOPI 21 KORRIK 2016

By | July 21, 2016

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbulon në Devoll parcela me kanabis – Dyshime për lidhje me policinë (video)

By | September 22, 2015