VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: HomeSlider

VIDEO – Raporti i CIA-s, reagon PD: Vetëm vëllai i Agron Xhafës mund t’i thotë CIA-s se është e pasaktë, pse nuk bën analizat e drogës së kapur?

By | August 20, 2018

Raporti i CIA-s për Shqipërinë, reagon Ministria e Brendshme: I pasaktë, ja e vërteta

By | August 20, 2018

Tiranë: Dosjet e Sigurimit trazojnë ndjenjat e të dënuarve politikë

By | August 20, 2018

CIA publikon raportin e ri për Ballkanin: Shqipëria burim kryesor për kanabisin

By | August 20, 2018

Në vendet e rajonit përgatitje për Kurban Bajramin

By | August 20, 2018

(Që Kosova të mos i ngjasë Çekisë!) Në 50-vjetorin e pushtimit rus, Çekia zgjedh Rusinë – Nga SHABAN MURATI

By | August 20, 2018

Më 19 gusht 1928 lindi atdhetari i shquar Metush Krasniqi, kryetar i Organizatës “Lëvizja Nacional-Çlirimtare e Kosovës dhe e Viseve tjera Shqiptare në Jugosllavi”

By | August 19, 2018

PËRKUJTOHEN BJESHKËTARËT E PËRJETSHËM TË PAVARËSISË SHQIPTARE

By | August 19, 2018

Kosova nuk mund ta humbë liqenin e Ujmanit

By | August 18, 2018

Intervista – David Kanin: Çështja kryesore është sovraniteti i Kosovës, jo shkëmbimi i territoreve

By | August 16, 2018

VATRA, E SHQETËSUAR PËR RETORIKËN E KORRIGJIMIT, NDRYSHIMIT APO KËMBIMIT TË TERRITOREVE KOSOVË-SERBI

By | August 16, 2018

Gjermania përsërit se kufijtë nuk ndryshojnë

By | August 16, 2018

Familja e Hasan Prishtinës kundër zhvendosjes së eshtrave: Nisma thellon ndarjen mes shqiptarëve

By | August 16, 2018

Kosovë, dorëhiqet prokurori i posaçëm Elez Blakaj

By | August 15, 2018

Intervista – Daniel Serwer: SHBA do t’i thotë jo ndryshimit të kufijve

By | August 15, 2018

Publikohet dokumenti në “Zëri”: Ky është raporti për shkëmbimin e territoreve mes Kosovës e Serbisë

By | August 15, 2018

Deklarata e fortë e ambasadorit britanik në Kosovë: Kufijtë shkruhen me fjalë, por ndryshohen me plumba

By | August 14, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Kurti: Bisedimet për territore janë më afër luftës se sa paqes

By | August 13, 2018

Joe DioGuardi & Shirley Cloyes Dioguardi: Hashim Thaçi do të dalë përpara Gjykatës Speciale – Serbëve nuk mund t’u zësh besë: Jo shkëmbime territoresh pa njohjen e Kosovës nga Serbia!

By | August 13, 2018

Merkel: Tërësia tokësore e shteteve të Ballkanit Perëndimor – e paprekshme

By | August 13, 2018

Fatime Sokoli, kumbuesja e zërit të bjeshkëve dhe magjistarja e telave të çiftelisë – Nga ALBERT VATAJ

By | August 13, 2018

Mather Jones: Ish-këshilltari në fushatën presidenciale të Trump po lobon për partinë pro-ruse sepseratiste të Bosnjes Nga Dan Friedman

By | August 12, 2018

Shirley Cloyes DioGuardi: Rreziku nga mbajtja e gojes mbyllur nga shqiptaret!

By | August 12, 2018

Pasojat e tërmetit, Ministria e Mbrojtjes nxjerr bilancin: Ja sa banesa janë dëmtuar

By | August 11, 2018