VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: DIELLI

Deklarate e Deges Washington DC -29 Janar 2020 Gazeta Dielli në merimangën e gënjeshtrave dhe hipokrizisë

By | January 30, 2020

Ceremonia për ambasadorin amerikan, si e mbrojti Konica Mbretin Zog. Çfarë ndodhi në darkën madhështore në hotelin “Astor” – Nga DALIP GRECA

By | December 8, 2019

Editorët e voal.ch kanë lidhje luajale dhe bashkëpunimi me Vatrën dhe Diellin

By | December 8, 2019

(Foto) REVOLTAT E SPAÇIT DHE QAFË BARIT, TË HARRUARA NË TRANZICIONIN 30 VJEÇAR SHQIPTAR, U PËRKUJTUAN NË WASHINGTON Nga Dalip Greca

By | May 27, 2019

Visar Zhiti: Sulmet që na bëhen sot nga persekutorët e djeshëm, janë fantazmagori absurde dhe patologji e revanshit

By | April 23, 2019

Federata Pan-Shqiptare “Vatra” Festoi Me madhështi 110 Vjetorin e Gazetës “Dielli” – Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 14, 2019

VATRA-DITA E DIELLIT-6 PRILL, KONFERENCA SHKENCORE

By | April 5, 2019

KOMUNITETI MBESHTET GAZETEN “DIELLI”… Z. BAJRAM DRESHAJ DHUROI $ 1,000.00 PËR GAZETËN DIELLI

By | April 2, 2019

Z. HARRY BAJRAKTI DHUROI $ 5,000.00(5 Mijë) PËR 110 VJETORIN E DIELLIT

By | March 27, 2019

NË PRAG TË FESTIMEVE TË 110-VJETORIT TË THEMELIMIT TË GAZETËS DIELLI, ORGAN I FEDERATËS PAN-SHQIPTARE VATRA – Nga Frank Shkreli

By | March 25, 2019

REAGIM-KRYEKAZANI ETIKETON”KAZAN” MEDIAT E DIASPORËS Nga Dalip Greca, kryeredaktori i Diellit

By | March 5, 2019

15 SHKURT 1909-2019- DIELLI I VATRËS NË SHBA MBUSHI 110 VJEÇ – Nga DALIP GRECA-Editor i DIELLIT

By | February 15, 2019

Muzeu i Shkencës në Londër hap ekspozitën “Dielli”

By | October 6, 2018

NJOFTIM I DIELLIT AAWO”MOTRAT QIRIAZI” FL & VATRA NË TAMPA BAY ORGANIZOJNË SHFAQJEN E FILMIT”SKËNDERBEU”

By | July 7, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 1 QERSHOR 2018

By | June 1, 2018

HOROSKOPI E HËNË 12 MARS 2018

By | March 12, 2018

Kemi pas thënë njëherë për Kosovën… – Nga Skënder Karaçica

By | February 10, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 24 NËNTOR 2017

By | November 24, 2017

HOROSKOPI E MARTË 31 TETOR 2017

By | October 31, 2017