VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: HomeSlider

Kreu i Zyrës për Mbrojtjen e Konsumatorit: Po shitet ‘kancer’ në treg, ja si t’i dalloni produktet bio

By | May 3, 2019

Kosovë: Gazetarët flasin për sulme, kërcënime e shantazhe

By | May 3, 2019

Aeroplanmbajtësja amerikane kryen stërvitje në Adriatik

By | May 2, 2019

Haradinaj i përgjigjet Ramës: Ka dëshmitarë me tregue të vërtetën

By | May 2, 2019

1990/Letra që i dënuari Haxhi Baçinozi i dërgoi Nexhmije Hoxhës: Krimet tuaja s’ka sociolog dhe shkrimtar në botë që t’i përshkruajë Nga Kastriot Dervishi

By | May 2, 2019

Komuniteti shqiptar, protestë para ambasadës serbe në Uashington

By | May 1, 2019

Merkel dhe Macron kërkojnë për Kosovën zgjidhje që nuk dëmton rajonin

By | April 29, 2019

Haradinaj ambasadorit amerikan në Gjermani: Qeveria e Kosovës kundërshton fuqishëm idenë e këmbimit të territoreve

By | April 29, 2019

Zëri i Amerikës: Takimi i Berlinit dhe bisedimet Kosovë – Serbi

By | April 29, 2019

VIDEO – Agim Ramadani duke luftuar në Koshare

By | April 28, 2019

Kosnett: S’mund të mohohen krimet kundër njerëzimit në Kosovë

By | April 27, 2019

VOAL uron nga zemra besimtarët ortodoksë shqiptarë: Gëzuar dhe për shumë vjet Pashkët!

By | April 27, 2019

Intervista – Dritan Demiraj: Politika në Shqipëri drejtohet nga krimi. Rama është përgjegjësi kryesor (video)

By | April 27, 2019

Ambasadorin e OSBE në Tiranë, z. Bernd Borchardt mbështet punën e institucioinit që drejton shkrimtari Agron Tufa

By | April 27, 2019

Agron Tufa: Nga 78 mijë partizanë, 265 drejtues janë përgjegjës për krime lufte

By | April 26, 2019

Fotogaleri – Rama sot në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën. Djegin gomat tek ura e Bahçallëkut, asnjë makinë nuk kalon

By | April 26, 2019

(Video) Guximtarët e Qafë Barit, Lekë Mirakaj: Dëshmoj revoltën e 22 majit ‘84 – Observatori i Kujtesës Nga Admirina Peçi

By | April 25, 2019

Skënder Tufa, i dënuari i Qafë Barit vazhdon replikën me ish- drejtorin Edmon Caja: Çfarë ndodhi kur pushkatuat, Sokolin dhe Tomën?

By | April 25, 2019

(Video) Visar Zhiti: Nuk mund të bëjmë demokraci me njerëzit që bënë diktaturën

By | April 24, 2019

Ish sigurimsat pushtojnë administratën shtetërore, vetëm në polici mbi 500 të tillë

By | April 24, 2019

NË PRISHTINË U MBAJT AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR MASAKRËN E TIVARIT – Nga Frank Shkreli

By | April 24, 2019

Opozita përshkallëzon protestën, nesër bllokohen 5 akset kryesore të vendit

By | April 24, 2019

“Kam pasur presione nga halabakë”, Agron Tufa padit në gjykatë për fyerje dhe shpifje Brahon, Brokajn, Vujkajn dhe…

By | April 24, 2019

KS i OKB-së miratoi rezolutën për dhunën seksuale gjatë luftës

By | April 24, 2019