VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: HomeSlider

Ambasada e SHBA-së del me apel të fortë një ditë para protestës

By | March 15, 2019

11 vite më pas, flet e mbijetuara e Gërdecit: Plagët e djegies më therin ende, djali vuan para syve të mi

By | March 15, 2019

Më 15 mars 2005 atentati ndaj Presidentit Ibrahim Rugova

By | March 15, 2019

Shqipëri, festohet me disa aktivitete Dita e Verës

By | March 14, 2019

14 Mars – Zgjohen Zanat e Pranverës

By | March 14, 2019

Blerja e votave, çfarë thuhet në raportin e DASH-it

By | March 14, 2019

DASH: Korrupsioni, mungesa e fondeve kufizuan mediat e pavarura në Shqipëri

By | March 13, 2019

Thaçi dhe Haradinaj: Kosova është mirënjohëse për ndihmën e Izraelit

By | March 12, 2019

Franca dhe Gjermania me asamble të përbashkët parlamentare

By | March 12, 2019

Dogana e Kosovës konfiskon mallra të kontrabanduara nga Serbia

By | March 12, 2019

Ambasadori i OSBE: Shqipëria në moment kritik. Autoritetet të përgjigjen për shit-blerjen e votave

By | March 12, 2019

Haradinaj: Gjermania partner i rëndësishëm i Kosovës

By | March 12, 2019

Shqipëria po plaket – Azilet dhe shërbimet për të moshuarit, sipërmarrjet e së ardhmes

By | March 10, 2019

Intervista – Hand: Një marrëveshje e nxituar mes Kosovës dhe Serbisë, do të kishte pasoja

By | March 9, 2019

Intervistë me David Hale: Esenca e dialogut është njohja reciproke – Kosova të flasë me një zë

By | March 9, 2019

Rama pritet me protesta masive në Fier

By | March 9, 2019

Haradinaj për taksën: Serbia s’mundet me e marrë me zor tregun tonë

By | March 8, 2019

Kjo është Platforma për Dialogun me Serbinë që u miratua dje në Kuvendin e Kosovës (Dokument)

By | March 8, 2019

Më 8 mars 1909 në Amerikë u festua për herë të parë Dita Ndërkombëtare e Gruas

By | March 8, 2019

Haradinaj: Me Ligjin dhe Platformën për dialogun e Ekipit negociator, kufijtë e Kosovës janë të paprekshëm

By | March 7, 2019

Përse duhen mirënjohje për organizatorët e referendumit në Luginën e Preshevës?

By | March 7, 2019

Ma che schifo fa tek Porta a Porta dhe me Vittorio Sgarbin! Nga Elida Buçpapaj

By | March 7, 2019

Avni Delvina: “Vendet më të nxehta të Ferrit iu janë rezervuar atyre që në momente të një krize të madhe morale qëndrojne neutralë”

By | March 7, 2019

Presidenti Meta vlerëson Lord George Robertson me Dekoratën e lartë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

By | March 7, 2019