VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: HomeSlider

“JUBILEU DRITHERUES I NJE POETI” – Nga LULZIM LOGU

By | May 11, 2019

Ambasadori amerikan: Turp për Serbinë, një kriminel udhëheq paradën

By | May 11, 2019

“Humbëm një vëlla nën armë” NATO mesazh ngushëllimi për vdekjen e major Tanushit

By | May 11, 2019

Vdekja e major Tanushit, flamuri ulet në gjysmështizë në bazën e NATO-s (fotot)

By | May 11, 2019

Në kuadrin e Mitingut të Poezisë: NË BAJRAM CURRI ISHTE DITE FESTE POETIKE – Fotoreportazh nga TAHIR BEZHANI

By | May 11, 2019

FOTOT – Humbi jetën në Letoni, kush është major Klodian Tanushi, babai i tre fëmijëve

By | May 10, 2019

Xhavit Haliti: Xhevdet Mazrekaj zgjedh ose po të vrasim ty ose redaktorët e tu Abdi Baleta, Skender Buçpapaj, Elida Buçpapaj, Teki Dervishi, Mero Baze etj

By | May 10, 2019

Sot ditë zie, NATO ul flamurin shqiptar në gjysmështizë

By | May 10, 2019

Deklarata bombë e Aleksandër Vuçiçit: Hashimi varet nga ne! Nuk na ka kërkuar kurrë që Serbia të njohë Kosovën bashkë me tri komunat!

By | May 10, 2019

Homazhe për Zarife Hasanaj, i ati me lot në sy përkulet para trupit të saj

By | May 10, 2019

Nisin homazhet për nder të nëntetares Zarife Hasanaj, “Dëshmore e Atdheut”

By | May 10, 2019

Haradinaj i përgjigjet Thaçit: Samiti i Berlinit e ndaloi ndarjen e Kosovës

By | May 9, 2019

Pentagoni shënon 20 vjetorin e fushatës së NATO-s në Kosovë (video)

By | May 9, 2019

Protestë në Shkup: Drejtësi për rastin e Kumanovës dhe proceset e tjera të montuara politike!

By | May 9, 2019

Organizohen protesta kundër diskriminimit të shqiptarëve, jepet përkrahje për Lagjen e Trimave

By | May 9, 2019

Kërcënimi i Epidemisë së Fruthit, 20 milionë fëmijë të pavaksinuar në botë, po Shqipëria?

By | May 8, 2019

Shqipëria në kërkim të viktimave të komunizmit (video)

By | May 7, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

Sali Berisha: 200 anëtarë të LDK u vranë pas luftës, Thaçi të shkojë në Hagë

By | May 7, 2019

Shpërthen mina në Letoni, vdes efektivja e Forcave të Armatosura Zarife Muharrem Hasanaj

By | May 6, 2019

VOAL uron nga zemra besimtarët myslimanë shqiptarë: Me fat muaji i shenjtë i Ramazanit!

By | May 6, 2019

Merkel e Macron i kërkojnë Vuçiqit të largohet nga Veriu i Kosovës

By | May 5, 2019

Bashkia e Tropojës nderon gazetarin Elez Biberaj me titullin “Qytetar Nderi i Tropojës”

By | May 3, 2019

Mesazhi i ambasadës amerikane në Tiranë: Mbështesni mediat dhe gazetarët

By | May 3, 2019