VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Himarë

Neranxi i ben leter te hapur Jorgo Goros se Himares

By | November 22, 2019

Himara braktis PS-në! Në takimin elektoral Gjiknurit e Goros nuk i shkojnë as 100 persona

By | June 16, 2019

Mirë se vini në plazhin e fekaleve të Jorgo Goros! – Nga NIKOLLAQ NERANXI (+video)

By | June 14, 2018

Ja dy objektivat që kërkon të realizojë kupola me ndërhyrjen në Himarë* – Nga ROMEO GURAKUQI

By | November 3, 2017

Plani urbanistik i Himarës, ndërhyn Athina zyrtare dhe paralajmëron ashpër Shqipërinë

By | August 31, 2017

Video – Në Himarë, mesha e Pashkës në Greqisht

By | April 17, 2017

Letra për Koçi Xoxen më 1945: “Grekët po projektojnë aneksimin e Himarës” (dokument)

By | November 26, 2016

Për kllounët dhe karagjozët që duan të trazojnë Himarën: Nuk ka minoritet grek në këtë pjesë të Shqipërisë! – Nga Aleksandër Çipa

By | November 1, 2016

Rama këtë mesazh Greqisë: Himara njihet dhe është veç shqiptare

By | November 1, 2016

Personi që aksidentoi turistin në Himarë, biznesmen i fuqishëm e sponsor i PD

By | August 4, 2016