VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Onufri

Zejnep Toptani e Gjovalin Gjadri, një histori e jashtëzakonshme dashurie

By | November 25, 2017

Nderohet figura dhe vepra e Martin Camajt

By | March 13, 2017

Libri ‘Vetëm të vdekurit pendohen’ i Skënder Buçpapajt në libraritë e Tiranës

By | April 11, 2016

PRANVERË Poemë nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | March 14, 2016

ONUFRI BOTON LIBRIN E RI TE POETIT SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 22, 2016

Botohet libër më vete romani i Kadaresë “Krushqit janë të ngrirë”

By | January 26, 2016

Në Tiranë botime dhe vlerësime për shkrimtarin Ismail Kadare në prag të ditëlindjes së tij

By | January 26, 2016

Një libër për 33 kryeministrat e Shqipërisë – nga Ismail Qemali te Edi Rama

By | November 5, 2015

Berati – Qyteti im i lindjes me nje biografi te veçante – Nga Vitore Stefa Leka

By | September 29, 2015

Në librari sapo ka dalë sprova e re e Kadaresë “Arti si mëkat”

By | September 25, 2015