VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: RTK

Dosja kriminale e RTK-së – Nga Drin Zatriqi

By | March 9, 2020

Exit-Polli i RTK: Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit fituese e zgjedhjeve në Kosovë

By | October 6, 2019

Reagimi i ashpër i LDK-së: RTK-ja e njëanshme dhe mjet propagande i Kadri Veselit

By | October 1, 2019

RTK: Zgjedhjet e jashtëzakonshme do të mbahen më 8 shtator

By | July 22, 2019

Arrestimi i Haradinajt, flet për herë të parë bashkëshortja

By | January 5, 2017

Policia e Kosovës: Nuk ka të dyshuar për shpërthimin në RTK

By | August 23, 2016

Shpërthim në Radiotelevizionin e Kosovës

By | August 23, 2016

Vetëvritet gazetari dhe moderatori i RTK, u hodh nga kati i nëntë

By | October 28, 2015

Milaim Zeka: Gjykata Speciale ka të akuzuar edhe për vrasjen e Xhemajl Mustafës dhe Enver Malokut

By | August 7, 2015

Gjuriç – Nuk do ta humbim Trepçën, do ta mbrojmë pasurinë tonë

By | August 7, 2015