VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vendvotime

Zëri i Amerikës: Në Kosovë, sërish rinumërim votash

By | November 11, 2019

Spanjë, mbahen zgjedhjet e përgjithshme të parakohshme

By | November 10, 2019

DW: Pse po vonohet shpallja e rezultatit të zgjedhjeve në Kosovë?

By | October 23, 2019

Përfunduan zgjedhjet në Kosovë, votuan rreth 44% e zgjedhësve

By | October 6, 2019

Kosova voton

By | October 6, 2019

Serbi, pjesëtarët e pakicave kombëtare në zgjedhje të dielën

By | November 3, 2018

Mali i Zi zgjedh sot presidentin, shqiptarët mbështesin Gjukanoviçin

By | April 15, 2018

Zgjedhjet historike në Kolumbi sigurohen nga 116 mijë ushtarë

By | March 11, 2018

Zgjedhjet lokale rikonfiguruan skenën politike në Kosovë

By | November 20, 2017

Procesi i votimit në Mal të Zi karakterizohet me parregullsi dhe incidente

By | October 16, 2016