VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milo Gjukanoviç

VIRUSI KOVIDIAN I MOS-BASHKIMIT E KA PREKË POLITIKËN SHQIPTARE NË MALIN E ZI – Nga Ramiz LUSHAJ

By | July 29, 2020

Gjukanoviç: Kisha Ortodokse Serbe në Mal të Zi po ruan infrastrukturën e Serbisë së madhe

By | June 10, 2019

Meta e Gjukanoviç: Epilogu i dialogut Beograd-Prishtinë të jetë një zgjidhje e qëndrueshme që nuk e kërcënon stabilitetin e rajonit

By | January 21, 2019

Presidenti Meta nis vizitën e tij në Malin e Zi, Podgorica mbushet me flamuj kuqezi

By | January 21, 2019

Gjukanoviç zyrtarisht merr detyrën si president i Malit të Zi

By | May 20, 2018

Milo Gjukanoviç zgjidhet president i Malit të Zi

By | April 16, 2018

Partitë shqiptare mbështesin Gjukanoviçin për president të Malit të Zi

By | March 28, 2018

Mali i Zi, i akuzuari pranon se ishte planifikuar arrestimi dhe vrasja e Gjukanoviçit

By | September 7, 2017

Burime britanike thonë se Rusia ishte pas komplotit kundër Gjukanoviçit

By | February 19, 2017

Grupi terrorist nga Serbia planifikonte pengmarrjen e kryeministrit Gjukanoviç

By | October 16, 2016

Zgjedhjet në Mal të Zi – midis lindjes e perëndimit

By | October 16, 2016

Qeveria malazeze mbron ndalimin e gazetarit Jovo Martinoviç

By | September 21, 2016

Zëdhënësi i Qeverisë tregon injorancë- thotë se Mali i Zi mund ta tërheqë njohjen

By | September 9, 2016

Tensioni kulmon në Malin e Zi – Kryeministri Gjukanoviç arratiset nga vendi me avion (video)

By | October 19, 2015