VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bujar Asqeriu

Bujar Asqeriu i përgjigjet Ramës për Teatrin: S’kam thënë që të shembet, gabimi më i madh është…

By | August 6, 2019

(Video) Për Njeriun dhe Artistin Bujar Asqeriu, në një ditë të rrebelimit të tij… Nga Jozef Radi

By | July 30, 2019

PETICIONI – Nga Roza Anagnosti, Bujar Asqeriu e Gulielm Radoja, emrat e 125 artistëve që janë kundër shembjes së Teatrit

By | July 5, 2018

I dhanë drogë Robert Ndrenikës! – Nga Elida Buçpapaj

By | June 20, 2018

Bujar Asqeriu: Qeverisë që hyn në konflikt me artistët i ka ardhur fundi

By | June 12, 2018

Grifsha Kumbaro e PS – grifsha Vokshi e PD dhe Teatri Kombëtar

By | March 28, 2018

Dëgjojeni Bujar Asqeriun: Këtu është të ulërisht! Këto janë tmerre! Këto janë të vërteta! (Video)

By | February 15, 2018

NJË KUSHTRIM PËR KULTURË! – Nga Frank Shkreli

By | February 15, 2018

Bujar Asqeriu: I madhi Trebicka me kancer ngrohej në teatër me filxhan çaji

By | February 14, 2018

Shpërthen Bujar Asqeriu: Bujar Lako jetonte në një shtëpi 50 metra katror, politikanët me vila 5 mln euro

By | February 13, 2018