VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: planet e Thaçit

Zaevi zbulon planet e Thaçit dhe Vuçiçit për ndarjen e Kosovës – Haradinaj thotë se sovranitetin, integritetin dhe paprekshmërinë e Kosovës do ta mbrojmë me çdo çmim

By | July 10, 2019