VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Viola von Cramon

Raportuesja e PE-së për Kosovën: Braktisja e Qeverisë nga LDK-ja është grusht shteti

By | March 20, 2020

Raportuesja për Kosovën: Presidenti Thaçi dhe LDK po duan ta grabisin pushtetin në kohë të koronavirusit

By | March 19, 2020

Deputetja e Bundestagut, Viola von Cramon – Putini përpiqet ta shkatërrojë nga brenda BE-në

By | June 25, 2015