VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: rrëzimin e qeverisë

Enver Hasani: Çfarë ndodh nëse miratohet mocioni i LDK-së kundër Qeverisë Kurti

By | March 25, 2020

Vjosa Osmani u bën thirrje deputetëve që të mos e votojnë rrëzimin e Qeverisë Kurti

By | March 24, 2020

Thellohen përçarjet në koalicionin qeverisës në Kosovë

By | March 22, 2020

Zëri i Amerikës: Opozita afat qeverisë deri më 27 shkurt për dorëheqje

By | February 17, 2016

Kosovë – Opozita kërkon zgjedhje të reja: Qeveria e ka humbur legjitimitetin

By | January 11, 2016

Përleshje të dhunshme në Prishtinë

By | January 9, 2016

Ramush Haradinaj: Hashim Thaçi nuk bën për president

By | January 8, 2016

Opozita: 9 janari do të jetë vetëm nisja

By | January 4, 2016

Ditëlindja e Olldashit, lule në vendin ku rrinte ai në parlament

By | December 17, 2015

Aleanca KuqeZi shpalli platformën për rrëzimin e qeverisë Rama

By | November 11, 2015

Albulena Haxhiu: Qeverinë do ta largojmë me protesta gjithëpopullore

By | October 26, 2015

Bllok opozitar në Kuvend dhe në rrugë për rrëzimin e qeverisë Mustafa-Thaçi

By | September 16, 2015