VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Takimi i Berlinit

Weber: Shpresoj që në Berlin ideja për shkëmbim territoresh ka vdekur

By | April 30, 2019

Zëri i Amerikës: Takimi i Berlinit dhe bisedimet Kosovë – Serbi

By | April 29, 2019

Thaçi: Në Berlin do të diskutohet për mundësinë e vazhdimit të dialogut

By | April 28, 2019

Novosti: Në Berlin do të diskutohet për korrigjim të kufijve, por vetëm për pjesë të pabanuara

By | April 23, 2019