VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Moisi Habilaj

‘Drini i madh’ dhe ‘Shoku Xhemal’! Publikohen bisedat mes Habilajve dhe babait të Saimir Tahirit

By | October 28, 2019

“Dreka me ‘shefin e madh”, “30 mijë euro për Saimirin”, Tahiri përgjigjet në gjyq

By | September 10, 2019

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burgim (video)

By | June 20, 2019

“Mos harro t’i bësh të fala kushos që u dënua me 15 vjet”- Dritan Zagani shkruan për Saimir Tahirin: Kam pritur 5 vjet për ‘dhuratën’

By | June 19, 2019

Arratiset në Itali bashkëpunëtori i bandës së Habilajve, personi që implikonte ish Ministrin Saimir Tahiri

By | May 29, 2019

Gjyqi ndaj Saimir Tahirit, caktohet trupa gjykuese

By | April 3, 2019

“Habilajt” në Gjykatë, dy letër porosi mbajnë peng çështjen Tahiri(video)

By | January 7, 2019

Dëshmia e re/ “Habilaj i bleu bizhuteritë, tha se mbrohej nga një person i rëndësishëm”

By | December 22, 2018

Dëshmia e re, italiani: Habilaj më tha se mbrohej nga një person i rëndësishëm në Shqipëri, bleu bizhuteri në…

By | December 21, 2018

Nën sekuestro pasuritë e Habilajve

By | September 22, 2018

Hajdarmataj dhe Mara në Itali – Moisi Habilaj refuzoi pyetjet për Saimir Tahirin

By | June 8, 2018

Gjyqi në masa të rrepta sigurie në Katania, Moisi Habilaj kërkon gjykim të shkurtuar

By | May 31, 2018

Debatet e Tahirit me prokurorët: Takimi me Orges Liperin

By | May 15, 2018

Dosja hetimore – Polici tregon për skafin e Tahirit: Si e hoqën nga Porti i Durrësit pas fotos në Parlament

By | May 15, 2018

Itali – Zbuloi bandën e Habilajt, del në gjyq shqiptari

By | May 7, 2018

Italiani që mund të fundosë Saimir Tahirin. Hyrje-daljet e tij në Shqipëri

By | February 23, 2018

“Mbreti i kanabisit”, PD sjell kurorën me foton e Ramës dhe Tahirit

By | January 27, 2018

“The Times”: Kriminelët shqiptarë më të rrezikshmit, kthyen Shqipërinë në prodhues Kanabisi

By | January 6, 2018

Saimir Tahiri nuk po hetohet në Itali

By | December 17, 2017

Oficeri i lartë italian jep dëshmi kundër Tahirit dhe Habilajve (Detaje)

By | December 14, 2017

Lajm i fundit – Zbulohen përgjimet e reja te Habilajve për Tahirin, nga kostumi 15 mijë euro te targa e Presidentit dhe Kryeministrit

By | December 13, 2017

Courrier des Balkans: Njeriu që alarmoi Shqipërinë, beteja e gjatë e Zaganit kundër kanabisit

By | December 11, 2017

Saimiri në përgjime – Gazetari italian: Përmendet ish-ministri, prokuroria ka prova

By | November 2, 2017

Përgjimet – Porosia për Habilajn: Mos shkel më për ca kohe te “Qorri” (dokument)

By | October 29, 2017