VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Partia Demokratike

Opozita propozon reformën zgjedhore

By | October 8, 2018

Besnik Mustafaj “letër” Azem Hajdarit: PD nuk është sot aty ku doje ti…

By | September 12, 2018

Njoftimi i plotë: DEKLARATË E POLICISË SË SHTETIT PARA TUBIMIT – 25 Maj 2018

By | May 25, 2018

Partia Demokratike festoi 27 vjetorin e themelimit

By | December 11, 2017

27 vjetori i themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë! – Nga SALI BERISHA

By | December 11, 2017

Tensione në parlament, përjashtohet Basha

By | October 5, 2017

FLAMUR HOXHA PUSHTETI I MORALIT – Nga REXHEP SHAHU

By | September 11, 2017

Një PD konservatore – Nga ERALD KAPRI

By | August 11, 2017

Dosja e plotë – Provat e shitblerjes së votës, PD skedon emrat e pushtetarëve. Raportet do t’i dorëzohen OSBE dhe Prokurorisë

By | August 9, 2017

Kosova mbledh Kuvendin, ndërsa PDK mbledh Kryesinë në ora 10:00

By | August 4, 2017

Lufta brenda llojit – Nga Sulejman MATO

By | July 28, 2017

Partia Demokratike, histori humbjesh dhe fitoresh – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 24, 2017

Drama e PD-së ka emrin e Berishës – Nga Andi Bushati

By | July 17, 2017

Këta që flasin sot për demokraci në PD, më bënë gjyqin publik mua

By | July 17, 2017

Gara për kreun, në mbrëmje mblidhet kryesia e PD

By | July 3, 2017

PD – Selamit dhe Patozit: Pse nuk i shtyjmë zgjedhjet për kryetar

By | July 3, 2017

Në PD do të kemi përplasje mes humbësve të 2017 dhe humbësve të 2013! – Nga ARTAN FUGA

By | June 30, 2017

Shkodër: PD-ja rimerr bastionin

By | June 27, 2017

Zgjedhjet, rezultatet në kohë reale në të gjithë vendin

By | June 26, 2017

Shqipëria votoi, partitë pretendojnë fitoren

By | June 26, 2017

PD thirrjen e fundit për PS-në dhe LSI-në: Respektoni vullnetin e zgjedhësve, mos dëmtoni procesin!

By | June 25, 2017

MIRËNJOHJE PËR ATA QË TË DUAN KUR JE NË FATKEQËSI – Nga FLAMUR HOXHA (Kandidat i Partisë Demokratike për deputet në Tiranë)

By | June 22, 2017

FLAMUR HOXHA: DO TË JEM DERË E HAPUR PËR TË GJITHË – Nga REXHEP SHAHU

By | June 21, 2017

BIRN: Beteja e komplikuar në Gjirokastër, me rritjen e LSI-së, në rrezik PS-PD

By | June 19, 2017