VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Partia Demokratike

Demokratët në SHBA mund ta mbajnë konventën online, thotë Biden

By | April 5, 2020

Shtyhet konventa e Partisë Demokratike në SHBA

By | April 2, 2020

Halim Kosova zbulon nismën e nisur me ambasadën e SHBA brenda PD-së, flet dhe si mjek: Si të ndalet largimi masiv

By | February 9, 2020

Pse Ajoa është e rëndësishme në garën për Shtëpinë e Bardhë?

By | February 3, 2020

Zëri i Amerikës: Vendimi i Gjykatës së Janinës nuk e shpëton dot kryebashkiakun e Vorës

By | October 28, 2019

Shehaj: Jemi duke verfikuar edhe 8 emra kryebashkiakësh. Si i marrim informacionet

By | September 18, 2019

“Vëlla i dashur ky vend është i joti”, PD nxjerr audiopërgjimin e sulmon Artan Lamen: Duhet të ishte në burg (video)

By | September 15, 2019

Zëri i Amerikës: Akuzat ndaj kryebashkiakut të Vorës, PD të dhëna të reja

By | August 24, 2019

Zëri i Amerikës: PD kërkon verifikimin e kryebashkiakut të Vorës

By | August 22, 2019

Zëri i Amerikës – PD nxjerr letrat: Kryebashkiaku i Shkodrës i dënuar në Itali

By | August 13, 2019

‘Ka qenë i arrestuar dhe u dëbua nga Italia’/ PD kërkesë Prokurorisë: Verifiko figurën e Valdrin Pjetrit

By | August 2, 2019

PD nxjerr shifrat: Ja sa protestues janë nisur nga rrethet

By | July 8, 2019

“Bashës i rrezikohet jeta”: Sander Lleshaj takim informal me truprojën e kryeopozitarit

By | June 17, 2019

Protesta e tetë kombëtare e opozitës – Del shifra prej dhjetëra mijëra protestues që po vijnë në Tiranë

By | June 8, 2019

Protesta, PD: Regjimi në grahamat e fundit, policia do ketë fatin e Edi Ramës, të mos i dizniformojë qytetarët

By | June 8, 2019

Sot protesta e shtatë e opozitës, mesazhi për ish-deputetët dhe detaje të tjera

By | June 2, 2019

Zëri i Amerikës: Shqipëri, nis fushata për zgjedhjet vendore

By | June 2, 2019

VIDEO – “Misioni ynë, mision brezash”- Basha përmbyll marshimin nga selia e PD: Vendosmërisë tonë nuk i bën dot ballë Rama

By | May 13, 2019

Zëri i Amerikës: Nis protesta e opozitës në Tiranë

By | May 11, 2019

PD dënon sulmet ndaj Agron Tufës: U frymëzuan nga ish-oficerët e Sigurimit që drejtojnë Policinë, SHISH dhe drejtësinë

By | April 30, 2019

Nis protesta e opozitës, bllokohen rrugët në 5 Qarqe (video)

By | April 25, 2019

PD marrëveshje për koalicion opozitar, zbardhen 10 pikat e saj

By | April 23, 2019

PD: Gjakoset një fotograf, mbi 15 protestues të plagosur (Foto)

By | April 13, 2019

PD akuzon Policinë e Shtetit: Hodhi gaz në një moment krejt të qetë. Gazetarja humb ndjenjat

By | April 13, 2019