VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dekriminalizimi

PD: Kryebashkiaku i Mallakastrës fshehu dënimin në Greqi

By | January 8, 2020

Shehaj: Jemi duke verfikuar edhe 8 emra kryebashkiakësh. Si i marrim informacionet

By | September 18, 2019

PD sërish plas “bombën”: Pas Pjetrit dhe Kajmakut do zbulojmë të tjerë kryebashkiakë të dënuar

By | August 27, 2019

Jusuf Buxhovi: :”Të dekriminalizohet skena politike e Kosovës”

By | July 30, 2019

VIDEO – Kokëdhima: Më 2015 Rama kërkonte të ndiqte penalisht Metën

By | May 8, 2018

Tiranë: Studimi, të prekurit nga de-kriminalizimi po promovohen në karrierë

By | January 22, 2018

Lista e plotë – Nga Zylyftar në Spartak, si i ndryshuan emrat deputetët

By | March 23, 2017

Kushtetuesja rrëzon kërkesën e Rroshit

By | March 7, 2017

Videomesazhi – Basha: Kush janë 15 deputetët dhe zyrtarët e inkriminuar të Ramës

By | March 6, 2017

Të dënuar në Zvicër e Itali, 3 deputetët e tjerë që rrezikojnë mandatin

By | January 20, 2017

Dekriminalizimi – 20 deputetë e kryebashkiakë në proces verifikimi

By | January 4, 2017

Viti 2016, ngjarjet kryesore në Shqipëri

By | December 29, 2016

Intervista – Simon Mirakaj: Pa u bërë dekomunistizimi, nuk bëhet as dekriminalizimi

By | November 1, 2016

Zëri i Amerikës: Dorëhiqet kryebashkiaku i Kavajës

By | May 31, 2016

Kadare në Gjirokastër: Populli ta detyrojë politikën të dekriminalizohet (Video-Foto)

By | May 15, 2016

Rasti i Marjan Frrokut – Sa lehtë shkoi në Amerikë krimineli e sa zor viktimat e kriminelit! Nga Elida Buçpapaj

By | March 18, 2016

Zëri i Amerikës: Shqipëria në Vitin 2015

By | December 28, 2015

Biseda e plotë e ambasadorit Lu me qytetarët – Çfarë tha për gjyqtarët dhe qeverinë

By | December 17, 2015

Lubonja: Largimi i kriminelëve nga politika është pak, ta nxjerrim shtetin nga ujërat e krimit

By | September 15, 2015

Dekriminalizimi i politikës fillon nga paratë e partive – Nga MENTOR KIKIA

By | July 15, 2015

SITUATA NË SHQIPËRI NË PRAG TË ZGJEDHJEVE VENDORE

By | June 17, 2015