VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: krime të rënda

Vendimi për Tahirin, prokuroria zbulon lëvizjen e radhës

By | September 20, 2019

Mediat e huaja me sytë nga Tirana, çfarë shkruajnë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin

By | September 20, 2019

Prençi denoncon me emra: Kriminelët mblodhën vota për Ramën

By | August 22, 2019

Dosja 184 – Prokuroria e Krimeve të Rënda heq dorë nga hetimi, ja çfarë ndodh tani

By | August 21, 2019

Tahiri mesazh Ramës me “kurban”: Ishte vetëm vendimi im pse nuk shkova në Kongresin e PS

By | March 27, 2019

Gjykata vendos të mos pushojë çështjen ndaj Saimir Tahirit

By | March 26, 2019

Dosja “Hajdari”- “Dua të dëgjohem, jam dëshmitar”, çfarë ndodhi dje në gjyqin e Izet Haxhisë

By | March 12, 2019

Përgjime dhe prova të reja nga Italia, Mali i Zi e Greqia, zbardhen katër akuzat për Tahirin

By | March 1, 2019

Krimet e Rënda edhe Balilit gjykim të shkurtuar

By | February 25, 2019

Dokumenti që erdhi nga Mali i Zi nxjerr zbuluar Saimir Tahirin

By | September 17, 2018

Gjykata e Krimeve të Rënda: “arrest shtëpie” për Saimir Tahirin

By | May 12, 2018

Arta Marku: Pse e shkarkova prokurorin e Saimir Tahirit

By | May 9, 2018

Krimet e rënda dërgojnë në gjykatë grupin e marijuanës në Vlorë

By | October 9, 2017

Arrestohet zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Burgjeve

By | July 11, 2016

Pejë – 14 serbë para gjyqit për krimet në Kosovë

By | February 13, 2016

Narkotikët dhe krimet e rënda të përhapura në Jug

By | January 16, 2016