VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tom Doshi

Tensionet me policinë, shoqërohet kreu i FRPD në Shkodër

By | August 19, 2019

Rama emëron të besuarën e Tom Doshit si kryetare këshilli, porosia e prerë: Me urdhër votohet Briselda Kadia!

By | August 19, 2019

Djegia e KZAZ në Bushat: PD akuzon Tom Doshin, të dërguarin e Kryeministrit

By | June 28, 2019

Zbardhet rrëfimi i Durim Bamit: Si më pagoi Doshi që të akuzoja Metën për atentat, takimi me Tahirin

By | June 21, 2018

“Si më kërcënuan me pistoletë Doshi e Fidel Ylli’, Demalia i përgjigjet deputetit të PS: ja emrat e dëshmitarëve

By | June 11, 2018

Demalia rrëfen sherrin për Pashkon: Si më goditën e kërcënuan me pistoletë Tom Doshi dhe Fidel Ylli (intervista e plotë)

By | June 7, 2018

Demalia rrëfen sherrin për Pashkon: Korrik 1995, si më goditën e kërcënuan me pistoletë në kafen e Fidelit

By | June 7, 2018

Ilir Demalia sherr me Frrok Çupin: Tom Doshi dhe Fidel Ylli më kanë kërcënuar me pistoletë

By | June 6, 2018

Pse prokuroria kërkon shoqërimin me forcë të deputetit Doshi

By | May 18, 2018

Prokuroria kërkon shoqërimin e detyrueshëm për Tom Doshin, ja çfarë ka vendosur gjykata

By | May 17, 2018

Doshi i pret fjalën Ramës, e ironizon keq: Ç’ndodh me Kuvendin nëse bëhet vettingu

By | April 19, 2018

DASH reagon për Tom Doshin: Arsyet pse i ndalohet hyrja në SHBA

By | April 18, 2018

Artan Hoxha: Çfarë “fshihet” pas shpalljes “non grata” të Tom Doshit nga SHBA

By | April 18, 2018

Doshi reagon: S’kam frikë nga vendimi i SHBA-ve, ndërsa gruaja dhe fëmijët nuk kanë nevojë për vizë, janë nënshtetas australianë

By | April 16, 2018

Tom Doshit dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara

By | April 16, 2018

Blihen zgjedhjet në Shkodër, ja kush u jep 10.000 lekë qytetarëve për çdo votë

By | June 18, 2017

Tom Doshi largohet nga prokuroria: Do dal me 3 deputetë, mbështes vetëm Ramën

By | June 7, 2017

Në prokurori Tom Doshi: Lëvizje e qëllimshme, të më pengojnë kandidimin

By | June 7, 2017

‘Skenari për vrasjen’ e Tom Doshit, gjyqi VIP te Krimet e Rënda, dëshmojnë Berisha, Rama e Meta

By | May 31, 2017

Tom Doshi kryeson listën e PSD-së për Shkodrën

By | May 20, 2017

Doshi pretendonte se Meta pagoi njerëz për ta vrarë, Prokuroria kërkon dëshminë e Metës, Berishës dhe Ramës (dokument)

By | May 3, 2017

Izraeliti me pajisjen misterioze, zbulohet deputeti shqiptar që e punësoi dhe sa ishte pagesa

By | March 25, 2017

Intervistë: Spartak Braho pranon se ka qenë vizitë tek një mik në burg dhe kërcënon gazetarin Artan Hoxha

By | September 30, 2016

Rovena Dilo – letër mediave: Sot, të hënën do të organizoj një protestë

By | May 9, 2016