VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: blerjen e votave

EMRI- U arrestua dje për trafik droge, kush është vëllai i shefit të Policisë që doli edhe në përgjimet e Bild

By | January 18, 2020

Përgjimet e Bild: “Tërmet, tërmet, i q..nanën”-Damian Gjiknuri flet me Imer Lalën

By | June 19, 2019

Si nisën përgjimet për blerjen e votave në Dibër dhe çfarë paralajmëroi Zëri i Amerikës pak muaj më parë

By | June 17, 2019

Albumi i Piktorit: Grafikë nga cikli “Vjen një moment që mbarojnë dhe fjalët”

By | June 17, 2019

“Nëse nuk i duan lekët, të shkojnë te…”- Drejtori Keshi flet me banorë të Dibrës për blerjen e votave: Të shkruaj SMS

By | June 17, 2019

Përgjimi i ri/ “Jepi të paktën 30-40 mijë lek për votë”, biznesmeni flet me pjesëtarin e shtabit: M’duket janë tu abuzu me lekët

By | June 17, 2019