VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Peter Tiede

Administrata Amerikane knockout Edi Ramës! Nga Elida Buçpapaj

By | July 31, 2019

Avokati i Ramës, Matthias Prinz, mbrojtës i gjakut blu dhe yjeve të ekranit!

By | June 25, 2019

Rama e paditi, gazetari gjerman reagon sërish: Ka kontraktuar një nga avokatët më të shtrenjtë të Gjermanisë

By | June 25, 2019

‘Shqipëria në krizë të thellë demokratike’, DW: Trazirat janë të sigurta, se ç’mund të ndodhë ditën e zgjedhjeve…

By | June 21, 2019

Përgjimet e BILD – Gazetari gjerman publikon sulmet ndaj tij me profile falso

By | June 20, 2019

Lajmëroi përgjime të reja,gazetari: Qeveria do të arrestojë Bashën

By | June 17, 2019

Gazetari i Bild në “A show”: Do publikoj të tjera përgjime, ja çfarë ka në to (video)

By | June 17, 2019

Bild – Paralajmërimi i gazetarit gjerman: Nesër publikohen përgjime të reja…

By | June 16, 2019

Gazetari i BILD, Peter Tiede: Shqipëria shtet mafioz, asnjë dallim mes mafias dhe politikës

By | June 7, 2019

Gazetari i BILD: S’ka dallim mes mafias e politikës, 70% e marijuanës në Evropë vjen nga Shqipëria

By | June 6, 2019

Gazetari që plasi ‘bombën’ në BILD paralajmëron: Kam dosjen ‘Tahiri’, të tjera informacione do të publikohen

By | June 6, 2019

Botoi përgjime tronditëse për qeverinë e Ramës, çfarë përfaqëson në të vërtetë Bild?

By | June 6, 2019

“Në Shqipëri qeveris mafia”, Tiede tregon pse publikoi përgjimet: S’jemi të blerë, s’kam lidhje me opozitën

By | June 6, 2019

Publikoi përgjimet për “Avdylajt” dhe Dakon- Gazetari gjerman falënderon me ironi Prokurorinë

By | June 5, 2019

“Mafia po qeveris vendin”, gazetari gjerman reagon pas publikimit të përgjimeve

By | June 5, 2019

“Si mafia manipulon zgjedhjet në Shqipëri”, shkrimi i plotë në BILD

By | June 5, 2019

“Bild” publikon tjetër artikull për shit-blerjen e votës nga PS-ja në Durrës dhe Shijak

By | June 4, 2019

Reporteri i “Bild” i përgjigjet Gjylametit: Mund të ketë tymosur gjëra të gabuara, deklarata e saj çmenduri

By | May 15, 2019