VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Valdrin Pjetri

Intervista – Bushati: “Kordon sanitar” ndaj personave me të kaluar të dyshimtë

By | September 5, 2019

PD sërish plas “bombën”: Pas Pjetrit dhe Kajmakut do zbulojmë të tjerë kryebashkiakë të dënuar

By | August 27, 2019

Eksperti gjerman i CDU: Së shpejti do të ketë zbulime të forta, për rrethin familjar të Edi Ramës

By | August 20, 2019

“Darka orgji, e spa luksoze”, Berisha publikon mesazhin për hotelin e Valdrin Pjetrit: Vizitohet nga zonjat e PS-së

By | August 16, 2019

Zëri i Amerikës – Tiranë, Prokuroria e Përgjithshme verifikon Valdrin Pjetrin

By | August 16, 2019

(Video) Basha nxjerr videon me emrat: Krahasuar me Ramën, Valdrin Pjetri, kriminel i rangut të tretë

By | August 16, 2019

Dënimi në Itali – PD i kërkoi verifikimin për Valdrin Pjetrin, vjen përgjigja e Prokurorisë

By | August 16, 2019

Dritan Demiraj: “Talenti” Valdrin dhe Mimi! – Kush është ish-ministrja që promovoi Valdrin Pjetrin

By | August 15, 2019

Fotogaleri: Dy vite më parë, kur Valdrin Pjetri inauguronte hotelin me katër yje në Tiranë, në krah të tij edhe ministrja Ekonomi

By | August 15, 2019

Zëri i Amerikës: Dorëhiqet Valdrin Pjetri, fitues i mandatit për bashkinë e Shkodrës

By | August 15, 2019

Jep dorëheqjen Valdrin Pjetri: Një ngjarje krejt banale para 17 vitesh, akuzat kanë shkaktuar dhimbje tek familjarët e mi

By | August 15, 2019

PD e Shkodrës i kujton Jozefina Topallit: E promovoje Valdrinin për hatër të babait, mikut tënd

By | August 14, 2019

Basha nxjerr emrat përveç Valdrin Pjetrit, 17 kryebashkiakë dhe deputetë të Ramës të lidhur me krimin

By | August 14, 2019

Pezullohet betimi i Valdrin Pjetrit, nuk dihet fati i tij

By | August 14, 2019

Zëri i Amerikës – PD nxjerr letrat: Kryebashkiaku i Shkodrës i dënuar në Itali

By | August 13, 2019

PD nxjerr dokumentin: Prova që fakton dënimin e Valdrin Pjetrit (video)

By | August 13, 2019

Ish-deputetja e PD nxjerr dokumentin: 6 pyetje për Valdrin Pjetrin

By | August 9, 2019

‘I arrestuar dhe dëbuar’ – Prokuroria nis verifikimet për Valdrin Pjetrin pas denoncimit të PD

By | August 6, 2019

‘Ka qenë i arrestuar dhe u dëbua nga Italia’/ PD kërkesë Prokurorisë: Verifiko figurën e Valdrin Pjetrit

By | August 2, 2019

Si shmanget konflikti në Shkodër – Nga Prof. dr. ROMEO GURAKUQI

By | July 14, 2019

Albana Vokshi kërkon paraqitjen në Komisionin Parlamentar të Valdrin Pjetrit, Kryeregjistrues i ZRPP bashkë me dokumentacionin që lidhet me Teatrin Kombëtar

By | July 10, 2018