VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: policia

Tensione para kryeministrisë – Policia tenton të shpërndajë protestën e studentëve (VIDEO-FOTO)

By | December 13, 2018

Dhjetëra të arrestuar në Kukës, familjarët rrethojnë komisariatin: Dje policia na gjuajti me gurë

By | April 1, 2018

“RD”: Vidhet shtëpia e ministrit të Ramës, policia e mban të fshehtë

By | October 11, 2017

Publikohen 562 emra të “dëshmorëve” të vrarë nga Ministria e Brendshme e regjimit komunist (Foto)

By | March 9, 2017

Disa të plagosur gjatë të shtënave në një xhami në Zyrih

By | December 20, 2016

Ambasadori LU: Dështim i policisë dhe prokurorisë për mosarrestimin e Klement Balilit

By | December 15, 2016

Gjermani: Policia bastis xhami e banesa – qeveria ndalon grupin islamik

By | November 15, 2016

U ndalua nga Policia se vodhi 80 kg ullinj, vdes në spital 54-vjeçari

By | September 19, 2016

Grabitja e bankës – Pranga drejtorit e shefit të sigurisë, bashkëpunuan me grabitësit

By | August 9, 2016

18 vjet më parë masakra e Rahovecit

By | July 19, 2016

Policia deklaratë zyrtare: Jamarbër Malltezi goditi Taulant Ballën në Romë

By | June 25, 2016

(Foto)Romeo dhe Zhulieta i Iranit i shpëtuan arrestimit duke ikur në Dubai

By | May 17, 2016

Tiranë – donte të vriste qenin me pistoletë, plumbat kapën 19-vjeçarin

By | April 24, 2016

Video: I moshuari majë Piramidës i lyer me benzinë tenton të vetëdigjet

By | April 23, 2016

“Vetëvendosja”: Policia ka lidhje të ngushtë me zyrtarë të PDK-së

By | January 14, 2016

Kurteshi sqaron incidentin e tij me Policinë: Policia më sulmoi – nuk po bëja asgjë të kundraligjëshme

By | November 28, 2015

SHBA: Nga të shtënat në kinema – 3 të vrarë

By | July 24, 2015