VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Ilir Meta

Meta: Kam kërkuar hetim ndërkombëtar për Reformën në Drejtësi, maskat kanë rënë

By | May 22, 2020

Shembja e Teatrit- Reagon Meta: Është krim kushtetues, u urdhërua nga mafia

By | May 17, 2020

“Shushunjat po i pinë gjakun popullit me PPP të frikshme”, Meta para popullit: Oligarkët po bëjnë krime të rënda kushtetuese

By | March 2, 2020

“Fundi i qeverisjes! Shqipëria pa drogë e kriminelë”, Meta falenderon VATRA-n për mbështetjen

By | March 2, 2020

Ish-ministri i brendshëm kthehet nga SHBA dhe bën gjestin me shqiponjën përkrah Metës, konfirmon pjesëmarrjen në tubimin e 2 marsit

By | February 27, 2020

LIVE – Puçi i Shtetit, Meta: Qendra e Botimeve Zyrtare refuzoi të më informonte

By | February 20, 2020

Zbulohet përmbajtja e raportit sekret të SHISH: Një grup paramilitar nga Kosova do digjte Kuvendin e Shqipërisë

By | September 18, 2019

Qëndrimi i plotë – Ilir Meta: Situata ligjore pas 30 qershorit dhe zgjidhja e krizës

By | July 8, 2019

Meta flet sërish për Kosovën: E ardhmja e Ballkanit nuk është ndryshimi i kufijve

By | February 13, 2019

“Vetëvendosja”: Gent Cakaj, njeri i spiunit të UDB-së Baton Haxhiu! Meta s’duhet të dekretonte as Besa Shahinin

By | January 11, 2019

Meta nga Uashingtoni: Ndryshimi i kufijve Serbi-Kosovë, çelësi i hapjes së Kutisë së Pandorës, në kuptimin më të keq të saj!

By | October 2, 2018