VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dritan Zagani

Ish polici i antidrogës Dritan Zagani pas reportazhit të RAI3 pyet: Kush është ky Gjeneral italian i “dashuruar” mbas narkotrafikanteve!

By | February 2, 2020

(Video) RAI3: Një gjeneral italian sot në pension, ish drejtori i INTERPOL, i ngatërruar në Shqipëri me emra të narkotrafikut

By | February 2, 2020

(Video) TG3 i kushton një minutazh special ish policit të antidrogës Dritan Zagani

By | January 29, 2020

E nderuar kolege Klodiana Lala, mos prano të bëhesh zëdhënëse e policisë kriminele të shtetit shqiptar! Nga Elida Buçpapaj

By | January 10, 2020

“Tahiri do shpallet fajtor, do i shkarkojnë gjithë gjynahet e qeverisë Rama”, ja çfarë thotë Zagani, ish-shefi i antidrogës Fier

By | September 19, 2019

“Mos harro t’i bësh të fala kushos që u dënua me 15 vjet”- Dritan Zagani shkruan për Saimir Tahirin: Kam pritur 5 vjet për ‘dhuratën’

By | June 19, 2019

Trupa gjykuese për Saimir Tahirin, reagon Dritan Zagani: Gjyqtarja që më la në burg në shkelje të ligjit, do vendosë për ish-ministrin

By | April 3, 2019

Meta: Zagani do t’i kishte arrestuar Habilajt

By | November 2, 2018

Dritan Zagani e ka një pyetje në lidhje me Emiliano Nuhun!

By | October 7, 2018

Dritan Zagani i specializuar nga FBI për të zbuluar krimin financiar dhe larjen e pareve

By | October 7, 2018

Për Ylli Rakipin, Andi Bushatin, Carlo Bolinon, Basri Çollakun dhe Rudina Xhungēn – Nga Elida Buçpapaj

By | October 5, 2018

Dritan Zagani: Do ta shohim Taotaon (Tauland Ballën) lakuriq shumë shpejt!

By | October 3, 2018

Flet Dritan Zagani: Si e takova Emiljano Nuhun, ju tregoj bisedën që bëmë

By | September 29, 2018

Dritan Zagani: Nje deshmitar foli publikisht per nje realitet qe te gjithe e dine se ashtu është

By | May 17, 2018

(Video) Intervista – Dritan Zagani: Tahiri ka marrë garanci për paprekshmëri, jam i gatshëm të bashkëpunoj me drejtësinë

By | May 5, 2018

Dritan Zagani i shkruan deputetit Krichbaum: Shpëtojeni Shqipërinë nga politikanët e korruptuar

By | April 27, 2018

Video: Me fytyrë të mbuluar, oficeri italian flet për Zaganin dhe lidhjet politikë – krim në Shqipëri!

By | December 24, 2017

Courrier des Balkans: Njeriu që alarmoi Shqipërinë, beteja e gjatë e Zaganit kundër kanabisit

By | December 11, 2017

Tjetër dëshmi kundër Tahirit, ish-efektivi i antidrogës: Kërcënimet e Habilajve në emër të ministrit kur u bllokuam makinën

By | November 7, 2017

Kontrolli në shtëpi – Tahiri tha se ishte ndjerë keq, Zagani e pyet: Po kur më dërgove natën lukuninë e hijenave?

By | October 31, 2017

Azgan Haklaj – Izet Haxhisë: Nëpërkë, senator krimi… ja intrigat e tua nga Azemi te Zagani

By | October 30, 2017

Kryeministri Edi Rama tek Arian Çani shpifi kundër Zaganit – Nga Elida Buçpapaj

By | October 29, 2017