VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dritan Prifti

Dedikimi prekës i vajzës së Dritan Priftit, si e kujton ajo të atin (FOTOT)

By | November 13, 2017

Dritan Prifti humbi betejën me leuçeminë/kohë më parë kishte fituar betejën e një tumori në kokë – fjalët prekëse të tij për sëmundjen

By | October 13, 2017

Profil – Kush ishte Dritan Prifti, nga deklarata për votën e 71-të e Berishës në 2009 tek video e 21 Janarit

By | October 13, 2017

Ndahet nga jeta Dritan Prifti, ja mesazhi i fundit që shkroi për politikën

By | October 12, 2017

Mesazh i Dritan Priftit: Rama 100 herë më mirë me Bashën se sa me LSI

By | June 21, 2017

Kandidati për deputet i videos me Priftin lë garën dhe i bashkohet PS-së

By | June 20, 2017

Ish-zëvendësministri i videos së famshme të Priftit, kandidat për deputet (video)

By | May 10, 2017

DRITAN PRIFTI – JU RRËFEJ TAKIMET E MIA ME EDI RAMËN PËR VIDEON

By | April 14, 2017

Dritan Prifti: Vizita e Ilir Metës në Amerikë e sponsorizuar nga Sali Berisha (video)

By | November 10, 2015

Dritan Prifti: Brenda pranverës Shqipëria shkon në zgjedhje të parakohshme (video)

By | November 10, 2015

Dritan Prifti: Tre ekspertë të FBI-së në Tiranë për aferën CEZ-DIA, Braho ekspert për montazh akuzash

By | October 15, 2015

Prifti: Kam dhënë fakte që z.Meta është i implikuar në aferën korruptive CEZ-DIA

By | October 9, 2015

Ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, dëshmon në prokurori për aferën CEZ – DIA

By | October 8, 2015

Zëri i Amerikës: Prifti: Meta ndikoi politikisht në kontratën mes CEZ-it dhe DIA-s (video)

By | October 3, 2015

Prifti: Meta më quajti moçalor, por mua më vjen deri te rripi i mesit

By | October 2, 2015

Dritan Prifti po merret në pyetje në Policinë e Tiranës

By | October 2, 2015

Reagon Dritan Prifti: Radhën e kam përsëri unë! Nesër është ditë e re me prova të reja!

By | September 30, 2015

Skenari i destabilizimit – Ndërpritet dëshmia e Doshit, prishet kompjuteri

By | September 30, 2015

Prifti: Gruaja ime ka 5 vjet që e di për fotot, do dëshmoj të gjitha ato që di në lidhje me CEZ

By | September 30, 2015

Ilir Meta: Unë dhe Berisha kërkojmë hetim ndërkombëtar për CEZ-in

By | September 29, 2015

Dritan Prifti: “Unë destabilizim? Kurrë!” “E dua këtë vend më shumë se Ilir Meta”

By | September 28, 2015

Gruaja e Ismailajt: E njoh Doshin, s’më kërcënoi. Priftin se kam takuar

By | September 28, 2015

Fakte të reja për CEZ – aferën që ndërlikon dy krahët e politikës

By | September 25, 2015