VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Behgjet Pacolli

Behgjet Pacolli, miliarderi i madh që bëri “rrush e kumbulla” buxhetin e një shteti të vogël

By | May 6, 2020

Arrestohet E.H. që kërcënoi se do t’i digjte fëmijët e Pacollit

By | May 3, 2020

Behgjet Pacolli ateron në aeroportin “Adem Jashari”

By | April 30, 2020

Gashi: Nëse Pacolli hyri në Kosovë pa vulë, kreu vepër penale

By | April 29, 2020

Sveçla: Presidenti mbrëmë ka shkuar në Shqipëri, s’mund të konfirmojmë se e ka sjellë Pacollin gjatë kthimit

By | April 29, 2020

Ambasadori Heldt i përgjigjet Pacollit: Nuk mund t’iu ofroj këshillë praktike

By | April 28, 2020

Zëri i Amerikës: Albin Kurti mbledh qeverinë

By | February 4, 2020

Mbledhja e parë ceremoniale, Kurti: Karriget i kemi, por jam i bindur se më shumë do të rrimë në këmbë…

By | February 4, 2020

Behgjet Pacolli paralajmëron padi ndaj gazetarit Enver Robelli

By | January 17, 2020

Enver Robelli shkruan për vrasjen e Jusuf Gërvallës, në këtë histori e lidhë emrin e Behgjet Pacollit

By | January 17, 2020

ALBIN, JO KOALICION ME AKR E BEHGJET PACOLLIT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 16, 2019

Angli-Kosovë, Pacolli bën gati “çekun e bardhë” për mrekullinë

By | September 10, 2019

Pacolli takon Palmerin: Normalizimi dhe njohja e ndërsjellë, qëllimi i vetëm i dialogut

By | September 3, 2019

Enver Hasani ia kthen edhe një herë Behgjet Pacollit, përsëri e ofendon

By | August 5, 2019

Riciklohet konflikti i vjetër, Behgjet Pacolli i vërsulet Enver Hasanit: Dhunues, gënjeshtar, shantazhues, hajn

By | August 5, 2019

Kosova merr kryesimin në procesin e SEECP-it

By | July 15, 2019

Gjuriçi vjen në Kosovë, Pacolli ia heq ndalesën

By | June 26, 2019

Ja pasuria marramendëse e politikanëve të Kosovës, 1 miliard €

By | June 24, 2019

Pse dhe nga kush disa kanë frikë…?! – Nga AGRON SHABANI

By | June 1, 2019

“Njerëz që vijnë nga mali”, kryeministrja serbe fyen rëndë shqiptarët – reagon Prishtina

By | May 30, 2019

15 muaj zero njohje, Ministria e Jashtme mburret me ndaljen e çnjohjeve

By | May 23, 2019

Pacolli: Zyrtarët serbë që mohojnë krimet e luftës në Kosovë, do të shpallen persona non-grata

By | May 5, 2019

Pacolli: Ftojmë BE-në ta disiplinojë Serbinë

By | April 5, 2019