VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrupsion

Arrestohet Henri Çili, botuesi dhe pronari i UET dhe 12 të tjerë

By | February 28, 2020

Majlinda Keta: Sistemi po shkërmoqet, prirje korruptive

By | February 15, 2020

Esat Pasha – të dërguarit special të gazetës franceze në Durrës (1916): “Dy lloj njerëzish janë të rrezikshëm për Shqipërinë…”

By | January 7, 2020

Brazil, Lula da Silva nga burgu kandidon për zgjedhjet presidenciale

By | August 16, 2018

Si shihet atdheu nga larg – T’i vihet pikë korrupsionit! – Nga Skënder Karaçica

By | July 17, 2018

Tranzicioni i gjatë shqiptar – RRUGA E PËRPJETË DREJT EVROPËS SË BASHKUAR – Nga EUGJEN MERLIKA

By | June 26, 2018

Intervista – Alfred Trebicka: Nuk shkatërrohet teatri se është i vjetër! Po ju, zoti Rama, ç’plasje keni?

By | March 25, 2018

Gjykatësit aktakuzë ndaj ish-presidenti francez Sarkozy për financim të paligjshëm të fushatës

By | March 22, 2018

Lista: Ja kryebashkiakët që nuk mund të kandidojnë më në 2019

By | March 16, 2018

Izrael: Mijëra demonstrues kërkuan dorëheqjen e Netanyahut

By | December 24, 2017

Dhjetëra mijëra izraelitë në protesta kundër Netanyahut

By | December 10, 2017

Gazetarët e RD-së, 10 vite pa sigurime dhe tre muaj pa rroga ..!

By | November 26, 2017

TV gjerman ARD për Drogën në Shqipëri: Kundër Marihuanës dhe Mafies

By | September 7, 2017

Lirohet ish-kryeministri izraelit Olmert

By | July 2, 2017

Ish-kryeministri i Izraelit thirrje Netanyahut për dorëheqje

By | January 8, 2017

Ambasadori Lu: Koha e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar ka përfunduar

By | October 4, 2016

Këndi i humorit: Shkoi Nastradini në parajsë

By | October 1, 2016

(Video) Skandali/Kapet mat prokurori Ardian Braho që i merr cash 18 mijë euro përmes oficerit të policisë gjyqsore

By | September 29, 2016

Falënderoj për dekoratën si mirënjohje e veprimtarisë sime në shërbim të kombit – Nga SAMI REPISHTI

By | September 24, 2016

Studentët: Në Universitetin e Gjakovës ka favore seksuale

By | September 22, 2016

BESOJE PO DESHE – SHOKU I VISIT E VËLLAI I OLSIT, KA HALLIN E TË ARDHMES TONË (!)

By | July 19, 2016

Afera tjetër korruptive e Gjergj Bojaxhiut me koncesionin e parkingjeve në Vlorë!

By | June 2, 2016