VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: armë zjarri

Koreja Veriore dhe Jugore shkëmbejnë zjarr përgjatë kufirit

By | May 3, 2020

Shkrimtari dhe publicisti Gani Mehmetaj thotë se u gjuajt me armë në dhomë të gjumit

By | January 28, 2020

Një i vdekur e 3 të plagosur në Prishtinë, dy të arrestuar

By | September 5, 2019

Tmerrohen pasagjerët në Seman, një person ndalon autobusin e plazhit dhe nxjerr armën (video)

By | August 21, 2019

Terror në Kavajë – Përplasen bandat, 1 i vdekur e 4 të plagosur

By | July 4, 2019

Atentati te Parku i Liqenit, ja kush ishte ish-i përndjekuri që u ekzekutua në sy të djalit të mitur

By | March 17, 2019

Itali – Shqiptarët bëjnë rrëmujë në Parma, grushte dhe të shtëna gjatë një konflikti

By | February 10, 2019

Skandali në bazën ushtarake të Pashalimanit, si u grabitën armë e municion

By | January 12, 2019

Vrasja e ekstremistit grek, Policia e Shtetit sqaron gjithë dinamikën

By | October 28, 2018

Reperi Stresi si u arrestua brenda dhomës së hotelit

By | October 18, 2018

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë

By | October 4, 2018

Prishtinë – Vrasje në ndërtesën e AKI-së

By | September 4, 2018

Sulmohet gjatë natës banesa e gazetares Klodiana Lala, policia jep detajet e para

By | August 30, 2018

Ish-ushtaraku kërcënon për sulm me bombë, evakuohet parlamenti i Serbisë

By | March 30, 2018

Sulmohet me armë zjarri Oliver Ivanoviq

By | January 16, 2018

Shifrat e frikshme: Në Shqipëri nga 1990 ja sa shqiptarë janë ekzekutuar çdo vit

By | December 15, 2017

Gjendet një armë dhe pranga në Valias gjatë pastrimit të kanalit (video)

By | December 4, 2017

Sulmi në Las Vegas – Dy të vdekur, 24 të plagosur. Një i dyshuar gjendet i vrarë

By | October 2, 2017

Plagoset kongresmeni Steve Scalise

By | June 14, 2017

Serbët e Kosovës fajësojnë Beogradin për incidentet mes tyre

By | May 31, 2017

Marrin fund kërkimet, vrasësi i Facebook-ut vret veten

By | April 18, 2017

Skema e vrasjes – 40 sekondat fatale, 5 plumba mbi komisar Artan Cukun

By | April 9, 2017

Murat Jashari: Si e organizova atentatin kundër Vllasit

By | March 15, 2017

Në Bazel dy shqiptarë të vrarë dhe një i plagosur rëndë

By | March 10, 2017