VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Napoli

Pritet vetëm zyrtarizimi, Amir Rrahmani është lojtari i ri i Napolit!

By | January 14, 2020

III – GJENERALI – Mërgimi i Prenk Pervizit dhe përkushtimi i mëtejshëm për çështjen shqiptare – Përgatitun nga i biri Lek Pervizi

By | September 18, 2019

Napoli ul çmimin, Hysaj ikën për 35 mln euro

By | March 21, 2019

Le Temps (1901): “Ja vendimet e marra në Kongresin shqiptar të Napolit” – Nga Aurenc Bebja*, Francë – 24 Shkurt 2018

By | February 24, 2018

Maradona: Nëse Napoli bëhet kampion i Italisë, do të shkoj me helikopter për të festuar

By | January 12, 2016

Kisha në Napoli surprizon emigrantët shqiptarë me rastin e festave

By | November 30, 2015