VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: agresorët

Ja si u dhunua gazetari Ismet Drishti

By | April 6, 2018

Flet shqiptarja e përdhunuar nga Robinho: Ja çfarë ndodhi atë natë

By | November 26, 2017

Thyhen xhamat e zyrës së Partisë Socialiste në Bashkinë e drejtuar nga nipi i Klement Balilit

By | March 12, 2017

Në Bazel dy shqiptarë të vrarë dhe një i plagosur rëndë

By | March 10, 2017