VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ngushëllimet

Vdekja e shqiptarit në Francë, Presidenca ngushëllon familjen. Meta flet me ambasadorin për…

By | December 23, 2017

Statusi prekës i fëmijëve të gazetares Arlinda Canaj, që u vetëvra dy ditë më parë

By | August 26, 2017

Presidenti Nishani ngushëllime për Agollin: Letrave shqipe do t’iu mungojë shkrimtari dhe poeti i ndritur

By | February 4, 2017

Reagime nga e gjithë bota për sulmin terrorist në Stamboll

By | December 11, 2016

Nicë, reagojnë udhëheqësit botërorë

By | July 15, 2016

Komuniteti shqiptar ia dha lamtumirën e fundit gazetarit Agim Nezaj – Nga Dalip Greca – Fotot nga Dritan Haxhia

By | May 20, 2016