VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: myslimanët

Turqia, Serbia e komunizmi prapë janë këmbëkryq ndër shqiptarë! – Nga GANI MEHMETAJ

By | September 2, 2019

Palestinezët dhe policia izralite përplasen në vendin e shenjtë në Jeruzalem

By | August 11, 2019

Paris-Midi (1919) – Myslimanë e të krishterë të bashkuar në Shqipëri

By | April 21, 2019

Publikohet data e fillimit të Ramazanit dhe sa ditë zgjat ai

By | March 18, 2019

Mbi një milion nënshkrime për përjashtimin e Fraser Anning nga Parlamenti i Australisë

By | March 18, 2019

Indonezi, miliona njerëz mblidhen në protesta

By | December 2, 2018

Boshnjakët shënojnë përvjetorin e shkatërrimit të Urës së Mostarit

By | November 9, 2018

Myslimanët më të mirëpritur në Evropën Perëndimore

By | October 30, 2018

Merkel: Hebrejtë dhe myslimanët janë pjesë e shoqërisë

By | September 12, 2018

Si shënohet Ramazani në Shtetet e Bashkuara

By | June 14, 2018

Fitër Bajrami, si festohet dhe ushqimet e kësaj dite

By | June 14, 2018

Prifti suedez që shkroi për myslimanët: Mora mesazhe pozitive nga shqiptarët

By | June 6, 2018

Myslimanët në Suedi do të agjërojnë nga 20 deri në 22 orë në ditë

By | May 14, 2018

Erdogani kritikon ashpër një grup personalitetesh franceze

By | May 8, 2018

Rama: Marrëdhëniet me Turqinë, kush është rrjeti i rrezikshëm që kërcënon vendin tonë

By | May 1, 2018

Prolog i romanit “Paraardhësit” – Nga MUHARREM BLAKAJ

By | April 26, 2018

Macron: Nëse duam të jemi në unitet, duhet të pranojmë lirinë e fesë

By | April 16, 2018

Merkel: Edhe myslimanët edhe Islami i përkasin Gjermanisë

By | March 16, 2018

Myslimanët kundër myslimanëve – Nga Gani MEHMETAJ

By | January 30, 2018

Jack Goldfarb – Në kërkim të shqiptarëve që shpëtuan hebrejtë

By | January 30, 2018

Gazetarët e Reutersit mbeten në paraburgim në Mianmar

By | December 27, 2017

Papa: Mianmari duhet të respektojë “secilin grup etnik”

By | November 28, 2017

Myslimanët Rohingya, popull mes ferrit dhe parajsës

By | September 14, 2017

Fotot- Kërcënoi për sulme në Ballkan, vritet në Siri xhihadisti shqiptar (emri)

By | September 11, 2017