VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti Obama

Presidenti Obama në Teatrin Globe në Londër

By | April 23, 2016

Presidenti Obama prej mbrëmë viziton Londrën

By | April 22, 2016

Obama takoi Mbretin Salman të Arabisë Saudite

By | April 21, 2016

Si ndryshoi mënyrën e veshjes si President i Amerikës

By | April 5, 2016

Douglas Laux: Obama refuzoi 50 plane të CIA-s për rrëzimin e Asadit

By | April 5, 2016

Presidenti Obama kërcen tango me argjentinasen (VIDEO)

By | March 24, 2016

Presidenti Obama: Amerika do ta shërojë kancerin një herë e përgjithmonë

By | January 13, 2016

Terapitë më premtuese kundër kancerit

By | January 13, 2016

Presidenti Obama: Liria është më e fuqishme se frika

By | December 7, 2015

Obama: jo frikës, mjeti më i fuqishëm kundër ekstremistëve

By | November 22, 2015

Jahjaga merr pjesë në pritjen tradicionale të Presidentit Obama

By | September 30, 2015

Nju Jork – Samiti kundër ekstremizmit të dhunshëm

By | September 29, 2015

Presidenti Obama: Duhen më shumë përpjekje për të strehuar refugjatët

By | September 28, 2015

Takim Obama-Putin të hënën në Nju Jork

By | September 24, 2015

Sot Presidenti kinez në Uashington

By | September 24, 2015

Pritja me nderet më të larta në Shtëpinë e Bardhë – Papa: jam këtu për t’i ndarë bashkë ëndrrat dhe shpresat e popullit amerikan

By | September 23, 2015

Papa Françesku ka mbërritur në SHBA-të i pritur nga çifti Obama (fotoreportazh)

By | September 23, 2015

Presidenti Obama pranon letrat kredenciale të Vlora Çitakut

By | September 18, 2015

Kandidatët republikanë dhe paaftësia e Obamës për të dështuar Nga Paul Krugman

By | August 15, 2015

54 foto për ditëlindjen e 54-t të Presidentit Obama

By | August 5, 2015

Presidenti Obama vazhdon turneun në Afrikë

By | July 27, 2015

Presidenti Obama fillon vizitën në Afrikë

By | July 25, 2015

Përmasat e skandalit Bill Cosby

By | July 20, 2015